Про компанію

Оперативна друкарня «Арт Синтез-Т» – це підприємство що сполучає в собі повний спектр послуг по поліграфії: від розробки дизайн – макету, до виготовлення друкованої продукції. Це можуть бути: буклети і брошури, рекламні листівки, флаєра візитки, блокноти, грамоти, дипломи, бланки на різографі, календарі, листівки, бейджи, дисконтні карти.

Видавництво «Арт Синтез-Т» виконає підготовку книги до друку (верстку, дизайн, оформлення, коректуру, привласнення ISBN, УДК та ББК), а друкарня «Арт Синтез-Т» віддрукує тираж, виконає друкарську обробку, палітурні роботи, упаковку готової продукції. Ми спеціалізуємося на друку і виготовленні книг малими тиражами.

Оперативна друкарня «Арт Синтез-Т» – завжди допоможе у виготовленні сувенірної продукції: чашка з фото або логотипом, футболки, значки, дипломи на металі, брелоки, сумки, пакети, магніти, металеві бейджи.

За допомогою технології широкоформатного друку ми виготовимо: плакати, банери, креслення, знаки по ТБ і ВІД, таблички, стенди.

Оперативна друкарня «Арт Синтез-Т»  отримала статус   «Лідер галузі 2012»   в проекті Національний бізнес-рейтинг, зайнявши срібло рейтингу в Дніпропетровській області серед підприємств за основним видом діяльності «Інша поліграфічна діяльність» за критеріями: «Масштаби виробництва і платоспроможність», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість».